✴️پایان ماه عسل...

💟اغلب زوجین جوان در دوران نامزدی و یا اوایل ازدواج، همدیگر را به خوبی می شنوند، نسبت به هم اهمیت و توجه نشان می دهند، در انجام کارها باهم همفکری و مشارکت دارند، برای خوشنود ساختن دیگری تلاش می کنند و عشق و ادب و احترام را رعایت می کنند، اما ازدواج می تواند باعث دنیایی از تغییرات شود.

💟ممکن است بعد از ازدواج توجه و اهمیت دادن به طرف مقابل جای خود را به مسائل دیگری همچون کار، سرگرمی ها، فرزندان، خانواده پدری و... دهد و به جای همسرتان آنها را در اولویت قرار می دهید و این خود سرآغاز مشکلات خواهد بود.

💟باید بدانید که؛ رابطه عاشقانه شما نسبت به هر چیز دیگر در زندگیتان در اولویت است و باید زمان و فضای کافی به آن اختصاص دهید.همسر شما نفر شماره یک زندگیتان و مهمترین فرد است، شما نیازمند این هستید که بطور مداوم از نیازهای عاطفی و جنسی همسرتان آگاهی پیدا کنید و راههای جدید و متنوع برای راضی نگه داشتن یکدیگر و لذت بردن از هم را جستجو کنید.در غیر اینصورت ماه عسل زندگی مشترکتان خیلی زود به پایان میرسد و باغچه زندگیتان پژمرده خواهد شد.

💟گاهی فرد در مدیریت دو موضوع مهم مثلا رابطه و وقت گذراندن با همسر و ساعات سنگین کاری مشکل دارد،در این موارد باید فرد در ابتدا با همسر خود در این باره گفتگو کند و به نتیجه و توافقی برسند که هر دوی آنها شاد و نسبتا راضی باشند اما اگر یکی یا هر دو گله مند و ناراضیست از کمک گرفتن از افراد کارشناس و متخصصین زوج درمانگر اجتناب نکنید.

 

دکتر بهاره صباغ ابريشمي
روانپزشک و زوج درمانگر
گروه روانپزشکي ويان

 

asal.jpg

دکتر بهاره ابریشمی
نویسنده: دکتر بهاره ابریشمی
روان پزشک، روان درمان گر و سکس تراپیست

مشاهده سایر مطالب دکتر بهاره ابریشمی

برچسب ها: زوج درمانی و مشاوره قبل ازدواج

 

گروه  تخصصی و فوق تخصصی روانپزشکی ویان
مطب دکتر سامرند سلیمی

مطب سعادت آباد

سعادت آباد. میدان کاج به سمت جنوب. اولین کوچه سمت راست(مقدس یا یازدهم).ورود با خودرو از خیابان پانزدهم . پ 3. و 302. ط 3
02122385679 - 02122385718

مطب میرداماد

میرداماد. میدان مادر. خیابان سنجابی (بهروز). کوچه یکم سمت راست. پ 8 . و 17. ط2
02122904886 - 02122904887


ساعت کاری

شنبه - پنجشنبه :  21-15